تبلیغات
راه موفقیت - زندگی را تو بساز --- نکته نهم(تصورات)
سه شنبه 30 فروردین 1390

زندگی را تو بساز --- نکته نهم(تصورات)

   نگاشته شده توسط: حسین    

نکتــــــه ی نــــهم ...

 

تصمیم بگیرید چه چیزی میخواین ,  ایمان داشته باشید که میتونید داشته باشید شئی رو که شایستگیش رو دارید و ایمان داشته باشید که برای شما امکان پذیره و بعد هر روز برای چند دقیقه چشماتون رو ببندید ودانشتن اون چیزهایی رو که میخواین تجسم کنید و احساس داشتن اون رو به خوبی تصور کنید .  از اون بیاید بیرون و به چیزهایی فکر کنید که الان از داشتنشون شکر گذارید و واقعا ازش لذت ببرید باشه ؟ و بعد روزتون رو ادامه بدید .

با هرچه مقابله کنید ایستادگی می کند ... کارلیو

دلیل اون چیزی که باهاش مقابله می کنید ایستادگی می کنه اینه که مدام به خودتون می گید وای من از این خوشم نمیاد ! این باعث میشه دوباره همون سرتون بیاد !!!

شما باید روی چیزی تمکز کنین که میخواین نه چیزی که نمی خواین , عیبی نداره که بدونید چه چیزی رو نمی خواین چون اینطوری می تونید بگید این اون چیزیه که من میخوام ولی در واقع هر چقدر در مورد چیزی که نمی خواین صحبت کنین یا اینکه چقدر بده و بعد بگین که واقعا چقدر وحشتناکه با این کار فقط دارید همون چیز و بیشتر می کنید .

ساکن موندن رو فرا بگیرید و اینکه بتونید توجهتون رو از اون چیزی که نمی خواین منحرف کنین و از تمام جو احساسی که پیرامون اون رو گرفته و توجهتون رو به چیزی معطوف کنید که دوست دارید تجربش کنید


page rank google پیج رانك گوگل این وب